Naar inhoud
U bent hier: Shop Het juiste cijfer. Meerwaarde creëren met geschikte prestatie-indicatoren
Het juiste cijfer. Meerwaarde creëren met geschikte prestatie-indicatoren

Het juiste cijfer. Meerwaarde creëren met geschikte prestatie-indicatoren

Auteur:
VAN DEN BERGHE WOUTER 
Verschijningsdatum:
december 2011 
Productsoort:
Boek 
ISBN:
9789033485879 
Pagina's:
208 
Rubriek:
Economie en management  

Docentenexemplaar  |  Persexemplaar

Kopen € 34.50

In steeds meer organisaties worden prestatie-indicatoren gebruikt om de realisatie van doelstellingen te volgen, om processen te monitoren of om te communiceren over de resultaten. Het bepalen van dergelijke indicatoren blijkt vaak een moeizaam proces dat bovendien niet altijd tot bevredigende resultaten leidt. Dit boek besteedt daarom veel aandacht aan hoe je indicatoren kan construeren, hoe je ze kan linken aan processen en doelstellingen, en hoe je hun geschiktheid kan beoordelen. Dat zijn immers vaak de grote knelpunten als je begint te werken met indicatoren. Hoe begin je aan de formulering van een indicator? Is het wel koosjer als je een indicator kopieert van een andere organisatie? Hoe weet je of de indicatoren die je nu al gebruikt goed zijn? Zijn er niet te veel indicatoren? Daarnaast gaat het boek ook in op het invoeren en gebruiken van indicatoren. De nadruk daarbij ligt op de cruciale voorwaarden om meerwaarde te creëren.

Dit boek richt zich zowel naar wie direct aan de slag wil gaan met indicatoren als naar wie er zich eerst verder wil in verdiepen. Daarom is het opgevat als een combinatie van een handleiding en een leerboek. Stapsgewijs worden de verschillende facetten van het werken met indicatoren ontvouwd. De tekst is doorspekt met talrijke voorbeelden, praktische lijstjes en overzichtelijke schema’s. De voorbeelden komen uit een brede waaier van sectoren en organisaties.

Over de auteur:

WOUTER VAN DEN BERGHE is een onafhankelijk onderzoeker en consultant. Al meer dan 20 jaar begeleidt en adviseert hij bedrijven, overheidsinstellingen en non-profitorganisaties in binnen- en buitenland op gebied van strategieformulering, organisatieontwikkeling en kwaliteitszorg. Hij schreef boeken over projectmanagement, onderwijsthema’s en kwaliteitszorg. Daarnaast is hij auteur van diverse rapporten voor Europese instellingen.

Downloads na aankoop:

Aantal reviews: (1)

Gemiddelde waardering:



Uitstekend boek!

22 juni 2012  | door Bert

Het boek zou verplichte lectuur moeten zijn voor alle managers.


Bezoek ook onze andere websites

Acco Medical
Acco Boekhandel
Acco Drukkerij

Created by Kunstmaan

2013 © Uitgeverij Acco - Privacy